headerphoto

Jaké tábory proběhnou v létě 2022?

turnus
termín a motivace
hlavní vedoucí
účastníci
cena
místa
1. turnus
2. – 9. 7. 2022 (8 dní)
Bylo, nebylo ...
Zuzana Vondráková
rodiče
s dětmi
rodič 3.900 Kč
dítě 1.680 Kč
obsazeno
 2. turnus
9. – 16. 7. 2022 (8 dní)
Bylo, nebylo ...
Marta Kňákalová
 rodiče
s dětmi
  rodič 3.900 Kč
dítě 1.680 Kč
obsazeno
 3. turnus
 16. 7. – 30. 7. 2022 (15 dní)
Krotitelé duchů
Kamila Vlčková
 děti 9-15 let
  4.600 Kč
volno
 4. turnus
 30. 7. – 13. 8. 2022 (15 dní)
Čarovná říše
Tereza Rychnovská
 děti 6-10 let
  4.500 Kč
volno
 5. turnus
 Putovní tábor
 6. – 19. 8. 2022 (14 dní)
Ambarillion
Veronika Cejpková
 děti 10-15 let
  4.600 Kč
volno

Jak se přihlásit na tábor?

Přihlášky na tábor budeme loňským účastníkům rozesílat koncem ledna. Pokud máte zájem o naše tábory nebo se chcete na cokoliv zeptat, ozvěte se nám na email.

Putovní tábor - varianta pro odvážné

Máte doma dítě ve věku 10 - 15 let, které by rádo zkusilo o prázdninách něco nového, poznalo pár krásných zákoutí naší vlasti a nebojí se dobrodružství? Pokud ano, neváhejte se podívat na webové stránky našeho putovního tábora, kde se dozvíte bližší informace.

Klasický tábor nebo puťák?

Nemůžete si vybrat, jestli zvolit klasický tábor nebo puťák? Děti se mohou zúčastnit obou - 3. i 5. turnusu. Přednost sice budou mít loňští účastníci daného turnusu, ale pokud se jeho kapacita během dvou týdnů po rozeslání přihlášek nenaplní, budou nabíráni i další zájemci.

Kdy mám zaplatit účastnický poplatek?

Účastnický poplatek plaťte až po potvrzení přihlášky. Turnusy mají omezenou kapacitu a může se stát, že pošlete přihlášku na již obsazený turnus - posílat peníze tudíž nemá cenu. Vyčkejte prosím na potvrzení a výzvu k zaplacení, která vám přijde mailem.

Jak vypadají naše letní tábory?

Letní tábor je umístěn u obce Veselá poblíž Pelhřimova, v krásné oblasti Českomoravské vrchoviny. V pevných stavbách je umístěna kuchyň, ošetřovna a umývárna s tekoucí vodou a se sprchami, pod pevným přístřeškem se nachází jídelna. Děti i vedoucí spí na postelích ve stanech s podsadou.

Každý turnus motivuje svůj program celotáborovou hrou, která se prolíná většinou činností na táboře. Vedle her, běhání po lese a koupání v blízkém rybníku, se děti naučí základní tábornické dovednosti (pobyt v přírodě, luštění šifer, vázání uzlů, práce s buzolou a mapou), zapojí se mj. i do služeb v kuchyni, nočních hlídek a v neposlední řadě si najdou nové kamarády, se kterými prožijí super prázdniny.

Cena letního tábora zahrnuje dopravu z Brna na místo konání a zpět, ubytování ve stanech s podsadou, stravování 5x denně po celou dobu tábora, dále základní úrazové pojištění, odbornou zdravotní péči, přípravu a materiál pro celotáborovou hru.

Všeobecné podmínky akcí

Přihlášením na náš letní tábor souhlasíte s Všeobecnými podmínkami akcí pro děti a mládež pořádaných spolkem Pionýr, z. s. - pionýrská skupina Pavučina. Jejich znění můžete najít zde.

Transparentní účet

Chcete si zkontrolovat, jestli už na náš účet přišla Vaše platba? Podívejte se na výpis našeho transparentního účtu.

Opravdu dobrý tábor

Naše sdružení se účastní kampaně "Opravdu dobrý tábor", která si klade za cíl informovat zájemce o tom, jaké nároky mají klást na letní tábory, a v neposlední řadě také sdružuje seznam ověřených táborů, u kterých máte jistotu profesionálního přístupu.

Informace o zpracování osobních údajů

Zde si můžete přečíst Informace o rozsahu a důvodech zpracování osobních údajů účastníků našich akcí.