headerphoto

Jaké tábory proběhnou v létě 2018?

turnus
termín a motivace
hlavní vedoucí
účastníci
cena
místa
 1a. turnus
 30. 6. – 7. 7. 2018 (8 dní)
 
David Kratochvíl
 rodiče
 s dětmi A
rodič 3.450 Kč
dítě 1.680 Kč
volno
 1b. turnus
 7. – 14. 7. 2018 (8 dní)
   
Marta Kňákalová
 rodiče
 s dětmi B
rodič 3.450 Kč
dítě 1.680 Kč
obsazeno
 2. turnus
 14. – 28. 7. 2018 (15 dní)
 
Petr Barták (Klíště)
 děti 10-15
3.850 Kč
obsazeno
 3. turnus
 28. 7. – 11. 8. 2018 (15 dní)
 
Tereza Rychnovská
 děti 6-10
3.850 Kč
volno
 Putovní tábor
 5. – 17. 8. 2018 (13 dní)
Putovní tábor
Veronika Cejpková
 děti 10-15
3.850 Kč
volno

Kdy mám zaplatit účastnický poplatek?

Všechny turnusy se v posledních dnech a týdnech velmi rychle plní, a proto prosím posílejte účastnický poplatek teprve po potvrzení přihlášky z naší strany. Kapacita turnusů je bohužel omezená a přihlášky řadíme k turnusům podle pořadí, kdy nám dorazí. Vzhledem k velkému zájmu je tak naneštěstí možné, že v okamžiku odeslání přihlášky už je turnus plně obsazený, a posílat peníze nemá cenu.

Jaké vypadají naše letní tábory?

Letní tábor je umístěn u obce Veselá poblíž Pelhřimova, v krásné oblasti Českomoravské vrchoviny. V pevných stavbách je umístěna kuchyň, ošetřovna a umývárna, pod pevným přístřeškem se nachází jídelna. Děti i vedoucí spí na postelích ve stanech s podsadou.

Každý turnus motivuje svůj program celotáborovou hrou, která se prolíná většinou činností na táboře. Vedle her, běhání po lese a koupání v blízkém rybníku se děti naučí základní táborové dovednosti, zapojí se mj. i do služeb v kuchyni, nočních hlídek a v neposlední řadě si najdou nové kamarády, se kterými prožijí super prázdniny.

Cena letního tábora zahrnuje dopravu z Brna na místo konání a zpět, ubytování ve stanech s podsadou, stravování 5x denně po celou dobu tábora, dále základní úrazové pojištění, odbornou zdravotní péči, kvalifikované vedoucí, přípravu a materiál pro celotáborovou hru.

Všeobecné podmínky akcí

Přihlášením na náš letní tábor souhlasíte s Všeobecnými podmínkami akcí pro děti a mládež pořádaných spolkem Pionýr, z. s. - pionýrská skupina Pavučina. Jeden výtisk dostanete poštou společně s přihláškou na tábor, nebo je můžete najít také zde.

Transparentní účet

Chcete si zkontrolovat, jestli už na náš účet přišla Vaše platba? Podívejte se na výpis našeho transparentního účtu.

Opravdu dobrý tábor

Naše sdružení se účastní kampaně "Opravdu dobrý tábor", která si klade za cíl informovat zájemce o tom, jaké nároky mají klást na letní tábory, a v neposlední řadě také sdružuje seznam ověřených táborů, u kterých máte jistotu profesionálního přístupu.