headerphoto

Antares

Něco málo z historie... Z původního oddílu Amazonky se v roce 2000 vyvinul nový oddíl zaměřený na výlety a společné akce. Postupem času vzrostl zájem o pravidelné schůzky, které nám společně s výlety a jednodenními akcemi zůstaly dodnes.

V rámci jednodenních akcích jsme si během loňského roku prohlédli například Vida centrum, navštívili laser game nebo v zimě vyrazili lyžovat a bruslit. Ani na schůzkách jsme nezaháleli a poznávali netradiční sporty jako je ringo, ufobal a špaček, učili se kuchtit, poznávat přírodu a poradit si všude a se vším.

Co chystáme letos?

Lyžák

V oddíle se nám sešla spousta akčních vedoucích, kteří jsou plní nových nápadů. Především však také šikovné děti, které se nebojí dobrodružství, pohybu, chtějí se bavit a učit novým věcem. Pro letošní rok se chystáme zaměřit především na poznávání nejvýznamnějších měst Evropy. Zároveň budeme zkoumat přírodu a trénovat tábornické dovednosti, např. vázání uzlů, morseovku, poznávání souhvězdí nebo znalost zdravovědy. Děti se mohou těšit také na spoustu nových her a chybět nebudou ani tradiční sporty, jako je ringobal nebo vracečka.

Věříme, že se dětem v oddíle bude líbit a že budou na každou schůzku přicházet s očekáváním, co zajímavého je dnes čeká.

Kontaktní spojení

oddílová vedoucí:
Veronika Cejpková
Lyžák tel.: 733 177 478
mail: vercacejpkova@gmail.com

Oddílový web

Máte-li zájem o více informací o našem oddíle, podívejte se na naše internetové stránky. Najdete na nich vše o tom, co chystáme, fotky z akcí, zajímavosti a další...
https://antares-pavucina.weebly.com/