headerphoto

Bublinky

Jsme úspěšně fungující oddíl od září roku 2007, patřící pod nejstarší pionýrskou skupinu v Brně. Oddíl je určený pro nejmenší děti v doprovodu rodičů i samostatné předškoláky od 3 do 5 let.

Schůzky

Schůzky probíhají každé úterý od 17:00 do 18:30.

Schůzky plné her jsou doplněny o poznávání některých tábornických dovedností, 1x měsíčně je rukodělně-tvořivá schůzka. Přijďte mezi nás a uvidíte, že to bude stát za to.

Najdete nás na naší klubovně na Úvoze 59.

Výlety

Pokud vám úterý k večeru časově nevyhovuje, ale přesto byste to u nás chtěli se svým dítkem zkusit, můžete se k nám přidat na některém z našich jednodenních výletů, které naše pravidelné schůzky doplňují.

Tábory

Láká vás dobrodružství delší než jeden den? Pojedte s námi na letní stanový tábor pořádaný v nádherném koutě Českomoravské Vysočiny. Trvá 9 dní, je plný her, výletů a úkolů pro děti i pro rodiče. Je ideální příležitostí pro získání nových kamarádů a přátel pro malé i velké a skrývá i tu k osamostatnění Vaší ratolesti.

Kontaktní spojení

Tereza Rychnovská (oddílová vedoucí): mail trychnovska@tanger.cz

Webové stránky

Podrobnější informace o tom, co děláme, včetně foteček najdete na našich vlastních stránkách na adrese http://bubliiny.webnode.cz.